Examine This Report on ثبت شرکت سهامی خاص

در واقع تاجر با توجه به میزان معاملات خود، نسبت به اخذ دفاتر پلمپ که ۵۰ برگ, ۱۰۰ برگ, ۲۰۰ برگ و یا دفاتر خاص هستند اقدام نموده و تمامی صورتحساب های مالی خود را در آن ها درج می کند.

طبق قانون تجارت ایران، اولین دوره انتخاب هیئت مدیره توسط تمام سهام‌داران انجام اما انتخاب مجدد این هیئت بر عهده مجمع است. ممکن است یک شخصیت حقوقی نیز عضوی از هیئت مدیره باشد، در این صورت این فرد می‌تواند وظایفش را از طریق انتخاب یک نماینده، انجام دهد.

در این بخش امکان ثبت درخواست دریافت کد فراگیر و پیگیری درخواست های ثبت شده، وجود دارد.

۱۰ـ صورتجلسه ظرف مدت یکماه ازتاریخ تشکیل جلسه تحویل اداره ثبت شرکتها شود.

در مرحله هفتم؛ می بایست که میزان و نوع سرمایه شرکت مد نظر که شامل سرمایه غیر نقدی و نقدی می باشد را وارد کنید و در نهایت به مرحله بعدی وارد شوید.

در مرحله نهایی، لازم است که شعبه و روزنامه کثیر الانتشار شرکت را مشخص کنید و در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا تمامی مراحل ثبت شرکت از طریق این سامانه به انجام رسد.

افراد مفلس و ورشکسته و افرادی که حکم ورشکستگی آن ها صادر شده است.

هیئت مدیره باید فردی را به عنوان مدیر عامل انتخاب کند. مدیرعامل باید یکی از سهام‌داران باشد اما الزامی برای عضویت این فرد در هیئت مدیره وجود ندارد. گستره فعالیت مدیرعامل، حقوق پرداختی او و دوره حفظ این منصب بوسیله او، توسط هیئت مدیره تعیین می‌شود.

دو نسخه صورتجلسه اولین جلسه هیئت مدیره که به امضاء کلیه اعضاء رسیده باشد.

اسم, اسم برند, اسم برند تجاری, اسم خاص, اسم خاص برند, اسم لاکچری, انتخاب اسم برند, here انتخاب نام برند, انتخاب نام برند تجاری, برند, پیشنهاد اسم, پیشنهاد نام, نام, نام برند

در دو حالت شما نیاز دارید تا برای ثبت کردن شرکت خود، مدرک تحصیلی را نیز ارائه نمایید.

سامانه ثبت شرکتها، سامانه ای است که به منظور ارائه خدمات به شخصیت های حقوقی راه اندازی شده است و امکانات مختلفی را به غیر از امکان ثبت شرکت و تاسیس شخصیت حقوقی، ارائه می کند.

در ادامه صورت کامل تمامی شرایط ثبت شرکت در مناطق آزاد را مورد بررسی قرار می دهیم و مدارک انواع ثبت شرکت ها را نیز بازگو خواهیم کرد.

به همین دلیل سامانه آنلاین پایدار ثبت شرایطی را فراهم آورده است تا شما بتوانید با ارزان ترین هزینه ثبت شرکت و بدون نیاز به مراجعات حضوری و فقط با بارگذاری مدارک خود به راحتی تمامی امور مربوط به ثبت شرکت خود را انجام دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *